Žilina - Bánová

Mať všetko potrebné na 1 mieste

Skvelý spôsob, ako centrálne informovať v 21. storočí občanov mestskej časti Bánová bolo vytvorenie webovej stránky pre potreby tejto MČ.

Zároveň, je to ďalší spôsob, ako prezentovať moje meno a "spraviť si reklamu". Vzhľadom na to, že mojou snahou je byť lokálnym podnikateľom, je pre mňa žiaduce, aby povedomie o mojich IT službách rástlo v tejto MČ. Preto som poskytol tento priestor.

Daná webová stránka funguje na CMS systéme wordpress, kombinuje rôzne funkcionality - newslettery, push notifikácie, automatické publikovanie na FB stránke Bánovej, synchronizáciu s google kalendárom, publikovanie cez email, prijíma informácie zo SSE-D o výpadkoch a plánovaných odstávkach EE, prijíma taktiež oficiálne oznamy mesta Žilina a zároveň aj oznamy, ktoré majú byť vyhlásené v obecnom rozhlase. 

Na danej webovej stránke sa dá taktiež nájsť: aktuálne výstrahy pre okres Žilina so zdrojom SHMU, aktuálna teplota zo zdroja meteo.ajtyk.sk, predpoveď počasia Aladin a EPSGram zo SHMU, taktiež aktuálnu hladinu dvoch tokov, ktoré cez Bánovú pretekajú - Rajčanka a Bitarovský potok - taktiež je zdrojom údajov SHMU.

Cez danú webovú stránku sa dá napísať priamo zvoleným poslancom za MČ Bánová, taktiež na rovnakej stránke nájdete aj najbližší termín stretnutia s občanmi.

Priestor je poskytnutý zároveň aj združeniu DOMEC n.o., ktoré môže uverejňovať svoje aktivity a oznamy. 


V pravidlách webovej stránky je však explicitne uvedené, že je zakázané získavanie politického kreditu - vzhľadom na to, že je to iniciatíva občianska a nie politická. Platená reklama nie je zakázaná. 

Žilina-Bánová.SK

 

Zanechať komentár

Musíte byť prihlásený zaslať komentár.